čtvrtek 5. ledna 2017

Kancelář snů

V předmětu Technické vybavení a předmětu aplikační SW dostali studenti za úkol vytvořit dokument ve kterém prokazovali jednak naučené znalosti z MS Word a dále také mohli uplatnit znalosti z ergonomie, osvojené v přemětu TVy. Nejlépe se s tímto úkolem popasovala Denisa Fábelová z 1.A:

Moje vysněná kancelář - Denisa Fábelová

Moje vysněná kancelář by měla být celá světlá, namíchané teplé i studené barvy, nábytek ze světlého dřeva dubu Bardolino a z velké části prosklená. Měla by být rozdělená na 4 menší části. Pracovní stůl a skříň, kde budu mít všechny důležité věci, co budu potřebovat při práci. Potom místo pro odpočinek, kde bude televize a gauč. A poslední bude menší kuchyňka, kde se bude dát připravit něco malého k jídlu a k pití. A také by měla být v nějaké vysoké budově s krásným výhledem.


Pracovní místo

V této části by se měl nacházet samozřejmě velký pracovní stůl s počítačem, lampou, menší květinou a dalšími dobrovolnými doplňky. Nad stolem by se měly nacházet uzavíratelné skříňky na veškeré méně používané věci. Vedle stolu by měla stát skříň z čtvercových polic na všechny možné ozdoby a často používané věci. Na ní by ještě mělo stát rádio, protože s hudbou jde všechno líp.Za počítačem by ještě měly viset hodiny. Po celé ploše téhle části by měl být položený chlupatý koberec, který vytvoří teplo.

Místo pro odpočinek

To by měla být část, kde bude pohovka s odkládacím stolkem, televize (pro možnost odreagování, nebo pouze jako podklad při práci), pohodlná lenoška a nějaká větší květina. Pohovka by měla být vedle okna, aby z ní byl krásný výhled ven a bylo to tam dobře prosvětlené.

Kuchyňská část

Tady by měla být menší kuchyňská linka s lednicí, mikrovlnkou (která na obrázku chybí), kde se bude dát ohřát oběd a taky nesmí chybět umyvadlo na špinavé nádobí. Nevyužitý prostor mezi pracovním místem a Kuchyní využila jako odkládací místo pro větrák, kdyby nebyla v pracovně zabudovaná klimatizace. Po celé kuchyni by mělo být nataženo lino.

Vstupní dveře, pomyslná chodba 

Poslední a taky nejmenší částí je tahle pomyslná chodba v podobě vstupních dveří, zrcadlem a dveřmi na WC s umyvadlem.

Koupelna

Pouze malá místnost s WC a umyvadlem.

Žádné komentáře:

Okomentovat